Loometalgud!

Loometalgud: Värvirünnak ja Hack-a-Tool!

Nagu esilehe piltidelt näha, on SPARK Makerlab veel vaid lage pind, ent ehitustööd on täies hoos! Kuna meie eesmärk on kasvada orgaaniliselt koos sinusuguste tegijatega-meisterdajatega, kutsume sind appi, et Tartu veel lahedamaks ja ettevõtlikumaks teha, kui ta juba on! Selle raames korraldame kaks üritust: värvimistalgud ning sisustustalgud. Neist esimene oli 26. augustil õhtune üritus, mille raames katsime Makerlabi seinad esimese värvikorraga. Teise ürituse raames ehitame ühiselt mööblit ning muid vajalikke sisustuselemente, mille käigus saate täiesti tasuta kursuse mööbli ehitamise alal.

9.-11. septembril leiab aset aga loometalgute teine osa: Hack-a-tool Makerlabi ruumis! Võtame tööriistad kätte ning loome ühiselt mööblit, sealhulgas toole!

Kas sa pead osalemiseks olema professionaalne tisler-mööblimeister? Ei! Kohapeal annavad nõu meistrimehed ning asjatundlikud mööbliehitajad ja seda ka isiklike projektide-ideede asjus! Seega viska oma töökittel selga, võimaluse korral haara mõned vajalikud tööriistad, materjalid või üleliigsed sisustuselemendid ning tule meiega Makerlabi teisele, veelgi suuremale loomerünnakule! Omalt poolt pakume osalejatele töövahendeid ja materjale, toitlustust, joogistust, elavat muusikat, üllatusesinejat ning võimalust jäädvustada enda nimi Makerlabi loojate seinale! Kuid mis kõige tähtsam: talgud annavad võimaluse kohtuda teistegi omalaadsete meisterdajatega ning luua sidemeid järgmisteks projektideks!

Tundub, et sinust võiks kasu olla?

Liitu tegijatega 9.-11. septembril, täites järgneva küsitluse


 

Täname kõiki, kes liitusid meiega 26. augustil!