YouTube’i huviring

Lisainfo: Lisainfo: kertu@makerlab.ee või 568 69 003 või meie FB YouTube’i grupist.

Registreeri ka siis, kui oled vaid huviline, kuna võime Su jaoks vaba koha leida!

Huviringi vahendite soetamist toetas Tartu Linn.

SPARK Makerlabi multimeediaring YouTuberid ootab 4.-12. klassi õpilasi, kes käivad YouTube’s, ent pole oma kanalit tööle pannud.
 
Kas oled tuttav videotega “Best cameras for vlogging”, “How to get subscribers?”, “How to get the cinematic look?”, “TOP 10 mistakes a beginner videographer makes” jne? Vahet pole, kas vastasid “jah” või “ei”, vaid see, kas antud teemad pakuvad sulle huvi. Kui jah, on antud huvigrupp sulle ideaalne! Meie õpe keskendub peaasjalikult praktika kaudu õppimisele koostöös teistega, kellele YouTube või multimeedia (video, heli, arvutigraafika) huvi pakub
 
YouTuberid saavad kokku vähemalt kord nädalas 2 akadeemilist tundi (1,5 tundi) kahel ajal:
  • Grupp Plateau: 4.-6. klass, esmaspäeviti kell 18:00-19:30 (al. veebruarist)
  • Grupp Lumiere:  al. 7. klass teisipäeviti kell 18:00-19:30 (al. veebruarist)
    NB! Tunnid võivad kesta vastavalt võimalustele ja huvile ka kauem ning tihedamalt.

NB! Vaheaegadel ringitunnid ei toimu [allikas: https://www.riigiteataja.ee/akt/108122017011]. Ringi korraldajad ja juhendajad jätavad endale õiguse muuta õppekava vastavalt osalejate soovidele ning ootamatutele tingimustele.

Juhendajad: Alex Vreimann (videokonkursite kogemusega, Multimeedialaagri püsikülaline, ERR Tartu stuudio töövari) ja Tarvo Metspalu (Re:TV operaator-monteerija, vabakutseline foto- ja videograaf, tudengite foto- ja filmiringi TÄFF üks asutajatest)

MAKSUMUS 

40€/kuu ning osalemine inseneeriakooli programmis minimaalselt 3 kuud. Hind sisaldab lisaks ringile võimalust kasutada SPARK Makerlabi töökoda ja meediaruumi koos vahenditega (gimbal’id, taustad, valgustid, heliseadmed, arvutid jne) ka ringivälisel ajal. Lisaks saab esitada tellimustöid, osaleda töötubades ja õppida koos Makerlabi juhendajatega uusi asju! Programmis osalejale on eelisjärjekorras tagatud ka koht SPARK Makerlabi korraldavates laagrites (hinna sees).

OSALEJA SAAB TEADMISED JA OSKUSED

  • fotograafia alustõdedest: ava, säri, ISO, kompositsioon jne.
  • videograafia alustõdedest: kaadrisagedus, formaadid, profiilid jne.
  • monteerimise alustõdedest: erinevad tarkvarad (eelised-puudused), formaadid, lihtsamad visuaalsed efektid, ajastus jne.
  • YouTube’i kanali ülessättimisest: visuaalide loomine, sisu plaan, SEO jne.