Kes?

Töötajad

Üldmeil: info@makerlab.ee / Üldtelefon: 56641389 (T-L kl 10-16)

Katrin Nigumann

MTü juhatuse liige, Töökoja juhataja

Juhatus, partnerid, prototüüpimine, erilahendused, kostüümid, kujundus-disain jne

katrin@makerlab.ee
566 41 389

Kertu Valge

Müügijuht

Leidurite komplekti, töötubade ja sünnipäevade broneeringud, Leidurikool

kertu@makerlab.ee
568 69 003

Kairi tamm

Turundus-kommunikatsiooni koordinaator

Makerlabi esindamine nii veebis, trükis, teles kui ka üritustel.

kairi@makerlab.ee
56981113

Anni Ausmees

Noorsootöö koordinaator

Noortekeskuse ja noorsootöö korraldus.

noored@makerlab.ee

Kaia K.

Noorsootöötaja


kaia@makerlab.ee

Kadi

Noorsootöötaja


kadi@makerlab.ee

Laura Soon

Noorsootöötaja


laura@makerlab.ee

Deivi Suiste

Noorsootöötaja


deivi@makerlab.ee

Ringide ja töötubade juhendajad

Martin Kaur

laoahaldur, juhendaja


martin@makerlab.ee

Gregor Randla

ringijuhendaja


gregor@makerlab.ee

Karoli Kapp

Töötubade juhendaja

Mats Eek

Töötubade juhendaja

Airiin

Töötubade juhendaja

rain

ringijuhendaja


rain@makerlab.ee

hans hubert

ringijuhendaja


hans@makerlab.ee

renno

ringijuhendaja


renno@makerlab.ee

Gady

ringijuhendaja


gady@makerlab.ee

harri

Töötubade juhendaja

margarita

Töötubade juhendaja

magnus

arendus, koolitaja


magnus@makerlab.ee

Kogukond

Nende inimesteta poleks ka Makerlabi. Täname iga vabatahtlikku ja endist töötajat!

Rein Lemberpuu

Nõukogu esimees, ellukutsuja, kaasasutaja

Startup-kogukonna eestvedaja ning IT-ettevõtja, kelle eesmärgiks on toetada inimeste isiklikku arengut läbi ettevõtluse.

Aleksander Tõnnisson

Nõukogu liige, kaasasutaja

BuildIT-i riistvarakiirendi kaasasutaja ja tegevjuht

Rainer Paat

Nõukogu liige

RCSnaili asutaja, mitmete interaktiivsete eksponaatide looja ning muuseas ka Skype'i üks peaarendajatest.

Tarvo Metspalu

Kaasasutaja, endine juhatuse liige

Inseneeria- ja teadushuvihariduse arendus, visuaalmeedia, veebiarendus

tarvo@makerlab.ee
555 46 770

Uku Püttsepp

Kaasasutaja, endine juhatuse liige

Inseneeria (3D printimine, CNC jne.), elektroonika, ehitus, tõstmissport

uku@makerlab.ee
559 02 392

Kalver Sild

Meister

3D modelleerimine, joonestamine ja tootmisfailide valmistamine (CAD/CAM), masinlõiketööd, prototüüpimine, tootmisalane nõustamine jpm.

Põder

Endine töökoja juhataja, meister

Prototüüpimine, elektroonika, CNC, laser, 3D printimine, mööbel, tsiklid ja autod

Täname endisi töötajaid ja teisi kogukonnaliikmeid nende panuse eest Makerlabi toimimapanemisel

Pille-Riin Saarse, Kadri Kõivik, Kadri Arrak, Elen Kontkar, Jaanus Karlson, Gady Pähklemäe, Mihkel Lember, Mehis Ilves, Nigul Ilves, Peeter Kuul, Jüri Ruut, Kalle Pungas, Lauri Toom, Teele Sikka, Andres Ehrenpreis, Liis Tenno, Oliver Süvalep, Heigo Irdt, Hendrik Põlluste, Ilmar Uduste, Kerttu Maria Peensoo, Joosep Henrich Soone, Ingmar Laan, Jiří Krejčí, Jaana Ahlberg, Lauri Mei, Alo Peets, Ullo Ragnar Telliskivi, Uku Pira, Valdur Kana, Eno Menov, Villem Pata, Joosep Pata, Kadi Külasalu, Margot Vunk, Toomas Laasik, Käty ja Jüri Tarkpea, Maris Taul ja paljud-paljud teised!

Kui oled nimekirjast kogemata välja jäänud, anna meile kindlasti teada (info@makerlab.ee)!
Inimesi, keda tahame Makerlabi poolt tänada, on lihtsalt paari aasta jooksul kogunenud niivõrd palju!