Kes?

Töötajad

Üldmeil: info@makerlab.ee / Üldtelefon: 578 18 192 (T-L kl 13-19)

Tarvo Metspalu

Tarvo Metspalu

Juhatuse liige, asutaja

Juhatus, inseneeria- ja teadushuvihariduse arendus, partnerid, visuaalmeedia, veebiarendus

tarvo@makerlab.ee
555 46 770

Katrin Nigumann

Katrin Nigumann

Töökoja juhataja

Prototüüpimine, erilahendused, keevitamine, lavakujundus, kostüümid, sisekujundus, disain jne

katrin@makerlab.ee
566 41 389

Kertu Valge

Kertu Valge

Müügijuht

Leidurite komplekti, töötubade ja sünnipäevade broneeringud, Leidurikool

kertu@makerlab.ee
568 69 003

Elen Kontkar

Elen Kontkar

Raamatupidaja

Arvete edastamine ja tasumine, maksete kontroll

arved@makerlab.ee
524 1033

Janeli Kurvits

Janeli Kurvits

Turundus- ja kommunikatsioonispetsialist

Makerlabi esindamine nii veebis, trükis, teles kui ka üritustel.

janeli@makerlab.ee
58173431

Kai Kitsing

Kai Kitsing

Noortekeskuse juhataja


kai@makerlab.ee
529 38 71

Kaia K.

Kaia K.

Noorsootöötaja


kaia@makerlab.ee

Joonas Soone

Joonas Soone

Noorsootöötaja


joonas@makerlab.ee

Laura Soon

Laura Soon

Noorsootöötaja


laura@makerlab.ee

Sina!

Sina!

Noorsootöötaja

Kirjuta meile:
info@makerlab.ee

Ringide ja töötubade juhendajad

Simo-Jarek Zaranek

Simo-Jarek Zaranek

Leidurlabi juhendaja

4.-6. ja 7.-9. klassi leidurid

jarek@makerlab.ee

Kart Marti Toots

Kart Marti Toots

Leidurlabi juhendaja

1.-4. klassi leidurid

karl@makerlab.ee

Silvar Muru

Silvar Muru

Elektrolabi juhendaja

8.+ klassi elektroonikud

silvar@makerlab.ee

Gregor Randla

Gregor Randla

Leidurlabi ja Elektrolabi juhendaja

Elva, Luunja, Rannu leidurid ja 5.-7. klassi elektroonikud

gregor@makerlab.ee

Emilia Laas

Emilia Laas

Robolabi juhendaja

1.-4. klassi robootikud

emilia@makerlab.ee

Alex Vreimann

Alex Vreimann

Youtuberite juhendaja

4.-6. ja 7.+ klassi youtuberid

alex@makerlab.ee

Liis Kuusik

Liis Kuusik

Töötubade juhendaja

Robert Sokman

Robert Sokman

Töötubade juhendaja

Marion Villemson

Marion Villemson

Töötubade juhendaja

Oskar Saarepera

Oskar Saarepera

Töötubade juhendaja

Grete-Lilijane Küppas

Grete-Lilijane Küppas

Töötubade juhendaja

Sander Kotkas

Sander Kotkas

Töötubade juhendaja

Rimante Valancauskaite

Rimante Valancauskaite

Töötubade juhendaja

Jaan Märten Huik

Jaan Märten Huik

Töötubade juhendaja

Mats Eek

Mats Eek

Töötubade juhendaja

Kaarel Eensoo

Kaarel Eensoo

Töötubade juhendaja

Kaidi Veske

Kaidi Veske

Töötubade juhendaja

Sina!

Sina!

Töötubade juhendaja

Kirjuta meile:
info@makerlab.ee

Kogukond

Nende inimesteta poleks ka Makerlabi. Täname iga vabatahtlikku ja endist töötajat!

Rein Lemberpuu

Rein Lemberpuu

Nõukogu esimees, ellukutsuja, asutaja

Startup-kogukonna eestvedaja ning IT-ettevõtja, kelle eesmärgiks on toetada inimeste isiklikku arengut läbi ettevõtluse.

Aleksander Tõnnisson

Aleksander Tõnnisson

Nõukogu liige, asutaja

BuildIT-i riistvarakiirendi kaasasutaja ja tegevjuht

Rainer Paat

Rainer Paat

Nõukogu liige

RCSnaili asutaja, mitmete interaktiivsete eksponaatide looja ning muuseas ka Skype'i üks peaarendajatest.

Uku Püttsepp

Uku Püttsepp

Asutaja, endine juhatuse liige

Inseneeria (3D printimine, CNC jne.), elektroonika, ehitus, tõstmissport

uku@makerlab.ee
559 02 392

Kalver Sild

Kalver Sild

Meister

3D modelleerimine, joonestamine ja tootmisfailide valmistamine (CAD/CAM), masinlõiketööd, prototüüpimine, tootmisalane nõustamine jpm.

e-mail: kalver@makerlab.ee

Põder

Põder

Endine töökoja juhataja, meister

Prototüüpimine, elektroonika, CNC, laser, 3D printimine, mööbel, tsiklid ja autod

poder@makerlab.ee

Täname endisi töötajaid ja teisi kogukonnaliikmeid nende panuse eest Makerlabi toimimapanemisel

Pille-Riin Saarse, Magnus Otsa, Kadri Kõivik, Jaanus Karlson, Gady Pähklemäe, Mihkel Lember, Mehis Ilves, Nigul Ilves, Mats Eek, Peeter Kuul, Jüri Ruut, Kalle Pungas, Lauri Toom, Teele Sikka, Andres Ehrenpreis, Marion Villemson, Liis Tenno, Oliver Süvalep, Heigo Irdt, Hendrik Põlluste, Ilmar Uduste, Kerttu Maria Peensoo, Joosep Henrich Soone, Ingmar Laan, Lauri Mei, Alo Peets, Ullo Ragnar Telliskivi, Uku Pira, Valdur Kana, Eno Menov, Villem Pata, Joosep Pata, Margot Vunk, Toomas Laasik, Käty ja Jüri Tarkpea, Maris Taul ja paljud-paljud teised!

Kui oled nimekirjast kogemata välja jäänud, anna meile kindlasti teada (info@makerlab.ee)!
Inimesi, keda tahame Makerlabi poolt tänada, on lihtsalt paari aasta jooksul kogunenud niivõrd palju!