Kes?

Makerlabi eestvedajad

Üldmeil: info@makerlab.ee
Üldtelefon: 578 18 192 (T-L kl 13-19)

Tarvo Metspalu

Kaasasutaja ja juhatuse liige 

Juhatus, inseneeria- ja teadushuvihariduse arendus, partnerid, visuaalmeedia, veebiarendus

e-mail: tarvo@makerlab.ee
Tel. 555 46 770

 

Pille-Riin Saarse

Turundus- ja müügijuht
Noorteprogrammi juhataja

Töötubade ja sünnipäevade broneeringud, noorteprogrammi ja noorsootööalaste koostööprojektide juhtimine

e-mail: pille-riin@makerlab.ee
Tel. 562 21 560

 

Katrin Nigumann

Töökoja juhataja

Prototüüpimine, erilahendused, keevitamine, lavakujundus, kostüümid, sisekujundus, disain jne

e-mail: katrin@makerlab.ee
Tel. 566 41 389

Uku Püttsepp

Kaasasutaja ja meister

Inseneeria (3D printimine, CNC jne.), elektroonika, ehitus, tõstmissport

e-mail: uku@makerlab.ee
Tel. 559 02 392

Põder

Meister

Prototüüpimine, elektroonika, CNC, laser, 3D printimine, mööbel, tsiklid ja autod

e-mail: poder@makerlab.ee

Kalver Sild

Meister

3D modelleerimine, joonestamine ja tootmisfailide valmistamine (CAD/CAM), 3D printimine masinlõiketööd, prototüüpimine, tootmisalane nõustamine

e-mail: kalver@makerlab.ee

Makerlabi noorte juhendajad

EMILIA LAAS

Robolabi juhendaja

e-mail: emilia@makerlab.ee

Gregor Randla

Luunja ja Rannu Leidurlabi juhendaja ning noorsootöötaja

e-mail: gregor@makerlab.ee

 

Simo Jarek Zaranek

Makerlabi Leidurlabi juhendaja ning leiutaja

e-mail: jarek@makerlab.ee

 

Liis Tenno

Noorsootöötaja

e-mail: liis@makerlab.ee

 

Kaia Korman

Noorsootöötaja

e-mail: kaia@makerlab.ee

 

MARION VILLEMSON

Noorsootöötaja

e-mail: marion@makerlab.ee

Makerlabi kogukonna löökrühm "M-RÜHM"

M-rühm koosneb osavatest SPARK Makerlabi kogukonna loojatest, kes ehitavad eritellimusel lavapoodiumeid või uusi elektroonikaseadmeid, jäädvustavad fotosilmaga sündmusi või pakuvad tervet reklaamikampaaniat. Kas mõni idee on jäänud piisavate oskustega inimeste puuduse tõttu tegemata? On viimane aeg M-tiimiga ühendust võtta!

info@makerab.ee