Küsi hinnapakkumist!

Hinnapäring

Töötoad toimuvad nii SPARK Makerlabi töökojas kui ka tellimuse põhjal üle Eesti! Töötoad mahutavad kuni 35 inimest (kui pole märgitud või kokku lepitud teisiti) ning kestavad vähemalt ühe astronoomilise tunni (tüüpiliselt u. 2h).

Kui teil on keerukas töötubasid valida või kahtlete, kas saate töötuba endale lubada, esitage kindlasti hinnapäring! Leiame koos sobiliku kompromissi ning aitame vajadusel leida lisarahastusvõimalusi projektide näol.

Kui soovite enda kohalikus koolis või kogukonnas käima panna huviringi, korraldada teaduslaagrit, teadusnädalat või täiendada formaalhariduslikke õppetunde, uurige lähemalt Leidurite komplekti!

nt. kooli või ettevõtte nimi
Kui soovite broneerida töötubasid, palume täpsustada töötoad, millest olete huvitatud.
Kui te ei oska valida, ent teil on mõned soovid (nt. teatud riikliku õppekava punkti katmine), andke meile kindlasti siin real teada ning leiame koos lahenduse!
Nii saame pakkuda eakohasemat lähenemist.
Nii teame arvestada vajalike juhendajate arvuga

Iga töötoa juures oleme välja toonud osalejate soovitatava vanuse. Lastel, kes on soovitatavast vanusest nooremad, võib töötoas iseseisvalt hakkama saamine pisut keeruline olla, mistõttu soovitame neil töötoas osaleda koos vanema saatjaga, kes neid vajadusel abistada ja juhendada saaksid. Grupi poolt ette tellitud töötoas peab osalema minimaalselt 10 inimest, kui pole märgitud või kokku lepitud (nt. ahelreaktsiooni töötoa puhul) teisiti. Reegel kehtib ka siis, kui tellitakse rohkem kui üks töötuba. Töötuba/töötoad tuleks broneerida vähemalt 7 päeva enne soovitud aega. Kui teie valitud kuupäeval on liiga palju broneeringuid, anname sellest vastuses koheselt teada ning leiame ühiselt alternatiivse aja.