Töötoad

Töötoad

...on mõeldud nii suurtele kui ka väikestele, kes tahavad midagi uut õppida ja oma kätega meisterdada!

Kliki sobival lingil, et näha töötubade kirjeldusi.

 

Töötoad mahutavad kuni 30 inimest (kui pole märgitud teisiti) ning kestavad vähemalt 45 minutit. Makerlabi meisterliikmele on töötoad 10% soodsamad.
Makerlabis leiavad aset nii avalikud (st. üksikkülastajale avatud) kui ka gruppide poolt broneeritud töötoad. Töötubade programm täpsustub iganädalaselt.

NB! Iga töötoa juures oleme välja toonud osalejate soovitatava vanuse. Lastel, kes on soovitatavast vanusest nooremad, võib töötoas iseseisvalt hakkama saamine pisut keeruline olla, mistõttu soovitame neil töötoas osaleda koos vanema saatjaga, kes neid vajadusel abistada ja juhendada saaksid.

NB! Grupi poolt ette tellitud töötoas peab osalema minimaalselt 10 inimest, kui pole märgitud teisiti. Reegel kehtib ka siis, kui tellitakse rohkem kui üks töötuba. Töötuba/töötoad tuleb broneerida vähemalt 7 päeva enne soovitud aega.

Partnertöötuba!

Olete Makerlabis midagi valmis ehitanud? Kuidas aga oma tooteid ja teenuseid edukalt müüa? Kuidas toimub palkade arvestamine? Mis on maksud ja miks neid vaja on? Meie naaber, Ettevõtlusküla, pakub kooligruppidele interaktiivset ettevõtlussimulatsiooni erilisel Ettevõtlustänaval. Õpilased saavad oma isikliku firma ning eelarve, millega tuleb tehinguid tehes erinevates situatsioonides hakkama saada. Kokkuvõttes: eluline majandustarkus läbi lõbusa mängu! Saate veeta terve päeva SPARK-is!

Grupi suurus on 20-30 inimest, töötuba kestab 120 minutit
Vanuse soovitatav alampiir 6. eluaastast

Kontakt: 5804 7543 / info@ettevotluskyla.ee

Broneerimine

Meiega saab ühendust võtta tööpäeviti kell 9-21.
Tel. 562 21 560 (Pille-Riin) või 555 46 770 (Tarvo)
E-post: pille-riin@makerlab.ee või tarvo@makerlab.ee

Töötubade hinnad sõltuvad gruppide suurusest ning gruppide ajalisest ressursist(ca. 125-400 €). Iga töötuba on võimalik vastavalt soovidele muuta! Saab teha esteetilisemaid elektrikitarre, veelgi valjemaid kõlareid jne.

Maksmine

Külastuse eest on võimalik tasuda kahel viisil:

  1. Kohapeal sularahas või kaardigaNB! Sujuvama ja kiirema piletimüügi huvides palume tasuda terve grupi eest korraga.
  2. Pärast külastust arvega – sel juhul tuleb külastuspäeval kindlasti kaasa võtta garantiikiri (maksja andmetega, allkirjastatud).

Toitlustus

SPARK Makerlabi kõrval asub SPARK Cafe, kus on loodud soodsad lõunamenüüd spetsiaalselt kooligruppidele. 
Samuti on võimalik tellida pulma-, sünnipäeva- ja tähtpäevatorte; käsitöötrühvleid, väikekooke ning pagaritooteid.

Kohvik on avatud SPARK hoone lahtiolekuaegadel (E-R 9-17).

Tellimused:
Mariann Vahi
Tel. 58 20 3332
E-post: mariann.vahi@gmail.com.