Töötoad

SPARK Makerlabi töötoad on mõeldud nii suurtele kui ka väikestele, kes tahavad midagi uut õppida ja oma kätega meisterdada!

Töötoad toimuvad nii SPARK Makerlabi töökojas kui ka tellimuse põhjal liikuvate töötubadena üle Eesti! Töötoad mahutavad kuni 35 inimest (kui pole märgitud või kokku lepitud teisiti) ning kestavad vähemalt ühe astronoomilise tunni (tüüpiliselt u. 2h).  Makerlabis leiavad aset nii avalikud (st. üksikkülastajale avatud) kui ka gruppide poolt broneeritud töötoad. Makerlabi meisterliikmele on töötoad 10% soodsamad

Kui kahtlete, kas saate töötuba endale lubada, esitage kindlasti hinnapäring! Leiame koos sobiliku kompromissi ning aitame vajadusel leida lisarahastusvõimalusi.

Kliki sobival lingil, et näha töötubade kirjeldusi.

Iga töötoa juures oleme välja toonud osalejate soovitatava vanuse. Lastel, kes on soovitatavast vanusest nooremad, võib töötoas iseseisvalt hakkama saamine pisut keeruline olla, mistõttu soovitame neil töötoas osaleda koos vanema saatjaga, kes neid vajadusel abistada ja juhendada saaksid. Grupi poolt ette tellitud töötoas peab osalema minimaalselt 10 inimest, kui pole märgitud või kokku lepitud (nt. ahelreaktsiooni töötoa puhul) teisiti. Reegel kehtib ka siis, kui tellitakse rohkem kui üks töötuba. Töötuba/töötoad tuleb broneerida vähemalt 7 päeva enne soovitud aega.

Kui teil on veel küsimusi, külastage meie Korduma Kippuvate Küsimuste rubriiki!