Sünnipäevad

Sünnipäeva tähistamine Makerlabis!

Kui Teile pakub huvi mõni töötuba, mida me alljärgnevate pakettide näol ei paku, võtke meiega vastava sooviga ühendust!
Lisainfo: Pille-Riin Saarse, pille-riin@makerlab.ee, 562 21 560

 

Sünnipäevapakett lastele: Ehitusinsenerid ja ralliässad!

Kuidas on kõige kavalam ehitada tugevaid sildasid ning torne? Milline arhitektuurne geniaalsus peab kõige kauem vastu? Sõidame autoga üle ja proovime järgi! Vahva sünnipäevapeo jooksul toimuvad võistkonniti võistlused parimate tulevaste inseneride vahel! Lisaks on võimalik rallida ehtsa ralliistme taga! Tundub uskumatu? Võtke ühendust ja räägime lähemalt! Ralliautodega tuleb kohale RCSnail!

Grupi suurus on 10-35 inimest, töötoad kestavad 120-180 minutit
Osaleja soovitatav vanus 7+ eluaastat

 

Sünnipäevapakett lastele: Raketiinsenerid ja ralliässad!

Kuidas valmistatakse rakette? Mis kütustega need imepärased kaadervärgid kosmosesse lendavad?  Kas raketid võivad lennata ka vee jõul? Muidugi võivad! Töötuba algab väikese teadusetendusega, misjärel valmistame ise rakette ning katsetame suure õhulennuga erinevaid koonuseid, stabiliseerivaid tiibasid ja raketi masskeskme asukohtasid. Tundub keeruline? Üldsegi mitte! See on vahvaim viis veega mängimiseks ning õppimiseks! Vahva sünnipäevapeo jooksul toimub võistlus parimate tulevaste inseneride vahel! Lisaks on võimalik rallida täiesti ehtsa ralliistme taga! Tundub uskumatu? Võtke ühendust ja räägime lähemalt! Ralliautodega tuleb kohale RCSnail!

Grupi suurus on 10-35 inimest, töötoad kestavad 150-240 minutit
Osaleja soovitatav vanus 8+ eluaastat

 
Video on illustratiivne.

Sünnipäevapakett täiskasvanutele: ahelreaktsioon!

Oled kuulnud ütelust, et liblika tiivalöök võib algatada tormi? Aga ehk võibki? See tiivalöök lükkab ümber laua serval püsti seisnud paberilehe, mis omakorda kukub maha küünla peale ja süttib. Suurest leegist sulab nöör, mis hoiab kinni tennisepalli. Kukkuv pall potsatab vastu ventilaatori lülitit ning toas hakkab keerlema pöörane tuul. Mis aga siitmaalt edasi juhtub, on sinu ja sinu meeskonna teha. Töötuba sobib ideaalselt tiimikoolituseks või sõpradega uutmoodi ühiselt nuputades ja meisterdades õhtu veetmiseks. 

Grupi suurus on 5-20 inimest, töötuba kestab 180-280 minutit
Osaleja soovitatav vanus 16+ eluaastat

 

Lisainfo ja broneerimine: Pille-Riin Saarse, pille-riin@makerlab.ee, 562 21 560