Sünnipäevad

Sünnipäeva tähistamine Makerlabis!

Kui Teile pakub huvi mõni töötuba, mida me alljärgnevate pakettide näol ei paku, võtke meiega vastava sooviga ühendust!
Lisainfo: Pille-Riin Saarse, pille-riin@makerlab.ee, 562 21 560

 

Sünnipäevapakett lastele: Ehitusinsenerid ja ralliässad!

Kuidas on kõige kavalam ehitada tugevaid sildasid ning torne? Milline arhitektuurne geniaalsus peab kõige kauem vastu? Sõidame autoga üle ja proovime järgi! Vahva sünnipäevapeo jooksul toimuvad võistkonniti võistlused parimate tulevaste inseneride vahel! Lisaks on võimalik rallida ehtsa ralliistme taga! Tundub uskumatu? Võtke ühendust ja räägime lähemalt! Ralliautodega tuleb kohale RCSnail!

Grupi suurus on 10-35 inimest, töötoad kestavad 120-180 minutit
Osaleja soovitatav vanus 7+ eluaastat

Sünnipäevapakett lastele: Kuu maandurid ja kulgurid!

Kuidas jõudsid esimesed inimesed ohutult Kuu peale ning veelgi enam, elusate ja tervetena Maa peale tagasi? Töötoa käigus katsetame võistkonniti erinevaid maandumisseadeldisi ja -disaine ning õpime tarkade inseneride töö viljadest, kuidas kavandada parim võimalik maandumiskapsel. Vahva sünnipäevapeo jooksul toimuvad võistkonniti võistlused parimate tulevaste inseneride vahel! Lisaks on võimalik rallida Kuu kulguritega ehtsate ralliistmete taga, nähes kõike läbi kulguri vaatevinkli! Tundub uskumatu? Võtke ühendust ja räägime lähemalt! Ralliautodega tuleb kohale RCSnail!

Grupi suurus on 10-35 inimest, töötoad kestavad 120-180 minutit
Osaleja soovitatav vanus 7+ eluaastat

Sünnipäevapakett lastele: Katapuldid ja liikurid!

Maailma ühed esimesed masinad olid tahes-tahtmata sõjamasinad, ent tänu nende arengule oleme saanud rikkamaks kõrgelt arenenud tehnoloogia võrra, sh. autod, internet, tööstus jne. Töötoa raames õpime katapultide hingeelu ning meisterdame ise laskevõimelised pisikatapuldid. Vahva sünnipäevapeo jooksul toimuvad võistkonniti võistlused parimate tulevaste inseneride vahel! Lisaks on võimalik rallida igiliikuritega ehtsate ralliistmete taga, nähes kõike läbi sõidukite vaatevinkli! Tundub uskumatu? Võtke ühendust ja räägime lähemalt! Ralliautodega tuleb kohale RCSnail!

Grupi suurus on 10-35 inimest, töötoad kestavad 120-180 minutit
Osaleja soovitatav vanus 7+ eluaastat

Video on illustratiivne.

Sünnipäevapakett täiskasvanutele: ahelreaktsioon!

Oled kuulnud ütelust, et liblika tiivalöök võib algatada tormi? Aga ehk võibki? See tiivalöök lükkab ümber laua serval püsti seisnud paberilehe, mis omakorda kukub maha küünla peale ja süttib. Suurest leegist sulab nöör, mis hoiab kinni tennisepalli. Kukkuv pall potsatab vastu ventilaatori lülitit ning toas hakkab keerlema pöörane tuul. Mis aga siitmaalt edasi juhtub, on sinu ja sinu meeskonna teha. Töötuba sobib ideaalselt tiimikoolituseks või sõpradega uutmoodi ühiselt nuputades ja meisterdades õhtu veetmiseks. 

Grupi suurus on 5-20 inimest, töötuba kestab 180-280 minutit
Osaleja soovitatav vanus 16+ eluaastat

 

Lisainfo ja broneerimine: Pille-Riin Saarse, pille-riin@makerlab.ee, 562 21 560