Rannalabor

Makerlabi Rannalabor 2017 

Põnev aja sisustamine 11-19-aastastele noortele 15.juulist 15.augustini iga päev kell 15-20 Anne kanali juures Makerlabi telgis!

SPARK Makerlab pakub noortele võimalust osa saada noortelinnakust Rannalabor, kus leiavad aset mitmesugused tegevused alates lauamänguõhtutest ja psühholoogia õpitubadest kuni vetelpääste praktiliste harjutuste ja tehnikatöötubadeni. Lisaks Makerlabile tulevad rannalaborisse külla G4S vetelpääste, Psühhobuss, RCSnaili interaktiivsed ralliautod ning teised põnevad külalised! Toimuvad eripärased võistlused, millest ei puudu kindlasti ka auhinnad!

SPARK Makerlabi poolt kujundatud telk asub mainitud perioodil Anne kanali ääres, milles on kella 15st 20ni pidevalt olemas puhkenurk (kott-toolid, lauamängud, infovoldikud Tartus ja Tartumaal toimuvate ürituste ja võimaluste kohta, raamatud, ajakirjad jms). Noorte turvalisus on tagatud iga päev telgis viibiva täisealise isiku poolt, väljaspool telki hoiab noortel silma peal Anne kanali ääres tegutsev rannavalve. Noortelinnaku raames korraldatavad töötoad on osalejatele TASUTA! 

Kui teed SPARK Makerlabi rannalaboris pilti, ole hea ja kasuta ka vastavat teemaviidet ehk hashtag-i #rannalabor - nii saame pärast teha kõikidest fotodest ühe vinge näituse! Samuti valime Rannalabori lõpus välja kõige vingemad pildid ning jagame auhindasid!

PS. SPARK Makerlab säilitab õiguse muuta jooksvalt ürituse kava sõltuvalt ilmastikutingimustest ja muudest ootamatutest teguritest, mis võivad teatud töötubade toimumist mõjutada. Lisainfo: Pille-Riin Saarse (562 21 560)