Kes?

Töötajad

Üldmeil: info@makerlab.ee / Üldtelefon: 578 18 192 (T-L kl 13-19)

Katrin Nigumann

Töökoja juhataja

Juhatus, partnerid, prototüüpimine, erilahendused, kostüümid, kujundus-disain jne

katrin@makerlab.ee
566 41 389

Kertu Valge

Müügijuht

Leidurite komplekti, töötubade ja sünnipäevade broneeringud, Leidurikool

kertu@makerlab.ee
568 69 003

SINA!

Noortsootöö koordinaator

Võta meiega ühendust!

info@makerlab.ee

Kairi tamm

Turundus-kommunikatsiooni koordinaator

Makerlabi esindamine nii veebis, trükis, teles kui ka üritustel.

kairi@makerlab.ee
56981113

Tarvo Metspalu

Kaasasutaja, nõukogu liige

Inseneeria- ja teadushuvihariduse arendus, visuaalmeedia, veebiarendus

tarvo@makerlab.ee
555 46 770

Elen Kontkar

Raamatupidaja

Arvete edastamine ja tasumine, maksete kontroll

arved@makerlab.ee
524 1033

Kaia K.

Noorsootöötaja


kaia@makerlab.ee

Joonas Soone

Noorsootöötaja


joonas@makerlab.ee

Laura Soon

Noorsootöötaja


laura@makerlab.ee

Deivi Suiste

Noorsootöötaja


deivi@makerlab.ee

Ringide ja töötubade juhendajad

Simo-Jarek Zaranek

Töötubade arendaja

Martin Kaur

Leidurlabi juhendaja

Karlova kool

Gregor Randla

Leidurlabi ja Elektrolabi juhendaja

Elva, Luunja, Rannu leidurid ja 5.-7. klassi elektroonikud

Emilia Laas

Robolabi juhendaja

1.-4. klassi robootikud

Liis Kuusik

Leidurlabi juhendaja

1.-4. klassi leidurid

Alex Vreimann

Youtuberite juhendaja

4.-6. ja 7.+ klassi youtuberid

Rimante Valancauskaite

Töötubade juhendaja

Robert Sokman

Töötubade juhendaja

Kart Marti Toots

Töötubade juhendaja

Marion Villemson

Töötubade juhendaja

Oskar Saarepera

Töötubade juhendaja

Silvar Muru

Elektroonik-mehhatroonik

Sander Kotkas

Töötubade juhendaja

Jaan Märten Huik

Töötubade juhendaja

Mats Eek

Töötubade juhendaja

Kaidi Veske

Töötubade juhendaja

Karoli Kapp

Töötubade juhendaja

Sina!

Töötubade juhendaja

Kirjuta meile:
info@makerlab.ee

Kogukond

Nende inimesteta poleks ka Makerlabi. Täname iga vabatahtlikku ja endist töötajat!

Rein Lemberpuu

Nõukogu esimees, ellukutsuja, kaasasutaja

Startup-kogukonna eestvedaja ning IT-ettevõtja, kelle eesmärgiks on toetada inimeste isiklikku arengut läbi ettevõtluse.

Aleksander Tõnnisson

Nõukogu liige, kaasasutaja

BuildIT-i riistvarakiirendi kaasasutaja ja tegevjuht

Rainer Paat

Nõukogu liige

RCSnaili asutaja, mitmete interaktiivsete eksponaatide looja ning muuseas ka Skype'i üks peaarendajatest.

Uku Püttsepp

Kaasasutaja, endine juhatuse liige

Inseneeria (3D printimine, CNC jne.), elektroonika, ehitus, tõstmissport

uku@makerlab.ee
559 02 392

Kalver Sild

Meister

3D modelleerimine, joonestamine ja tootmisfailide valmistamine (CAD/CAM), masinlõiketööd, prototüüpimine, tootmisalane nõustamine jpm.

e-mail: kalver@makerlab.ee

Põder

Endine töökoja juhataja, meister

Prototüüpimine, elektroonika, CNC, laser, 3D printimine, mööbel, tsiklid ja autod

poder@makerlab.ee

Täname endisi töötajaid ja teisi kogukonnaliikmeid nende panuse eest Makerlabi toimimapanemisel

Pille-Riin Saarse, Magnus Otsa, Kadri Kõivik, Jaanus Karlson, Gady Pähklemäe, Mihkel Lember, Mehis Ilves, Nigul Ilves, Peeter Kuul, Jüri Ruut, Kalle Pungas, Lauri Toom, Teele Sikka, Andres Ehrenpreis, Liis Tenno, Oliver Süvalep, Heigo Irdt, Hendrik Põlluste, Ilmar Uduste, Kerttu Maria Peensoo, Joosep Henrich Soone, Ingmar Laan, Jiří Krejčí, Jaana Ahlberg, Lauri Mei, Alo Peets, Ullo Ragnar Telliskivi, Uku Pira, Valdur Kana, Eno Menov, Villem Pata, Joosep Pata, Kadi Külasalu, Margot Vunk, Toomas Laasik, Käty ja Jüri Tarkpea, Maris Taul ja paljud-paljud teised!

Kui oled nimekirjast kogemata välja jäänud, anna meile kindlasti teada (info@makerlab.ee)!
Inimesi, keda tahame Makerlabi poolt tänada, on lihtsalt paari aasta jooksul kogunenud niivõrd palju!