Kes?

Makerlabi eestvedajad

Üldmeil: info@makerlab.ee

Uku Püttsepp

Kaasasutaja ja juhatuse liige

Juhatus, sponsorid, inseneeria (3D printimine, CNC jne.), elektroonika, ehitus

e-mail: uku@makerlab.ee
Tel. 559 02 392

Tarvo Metspalu

Kaasasutaja ja juhatuse liige 

Juhatus, partnerid, projektid, töötubade/ringide/laagrite arendus, meedia, veebiarendus

e-mail: tarvo@makerlab.ee
Tel. 555 46 770

Pille-Riin Saarse

Turundus- ja müügijuht

Töötubade ja sünnipäevade broneeringud, projektide juhtimine

e-mail: pille-riin@makerlab.ee
Tel. 562 21 560

 

Põder

Makerlabi üldmeister

Prototüüpimine, elektroonika, keevitamine, Arduino, mööbel, tsiklid, autod jne.

e-mail: poder@makerlab.ee
Tel. 556 91 107

Katrin Nigumann

Makerlabi meister

Prototüüpimine, keevitamine, lavakujundus, kostüümid, sisekujundus, disain jne

e-mail: katrin@makerlab.ee
Tel. 566 41 389

Kalver Sild

Makerlabi meister

3D modelleerimine, joonestamine ja tootmisfailide valmistamine (CAD/CAM), 3D printimine masinlõiketööd, prototüüpimine, tootmisalane nõustamine

e-mail: kalver@makerlab.ee
Tel. 564 82 084

Makerlabi ringijuhendajad

Gady Pähklemäe

Robolabi juhendaja

e-mail: gady@makerlab.ee

Gregor Randla

Leidurlabi juhendaja ja Elektrolabi abijuhendaja

e-mail: gregor@makerlab.ee

 

Simo Jarek Zaranek

Leidurlabi juhendaja

e-mail: jarek@makerlab.ee

 

Ilmar Uduste

Leidurlabi juhendaja

e-mail: ilmar@makerlab.ee

Silvar Muru

Elektrolabi juhendaja

e-mail: silvar@makerlab.ee

Makerlabi kogukonna löökrühm "M-RÜHM"

M-rühm koosneb osavatest SPARK Makerlabi kogukonna loojatest, kes ehitavad eritellimusel lavapoodiumeid või uusi elektroonikaseadmeid, jäädvustavad fotosilmaga sündmusi või pakuvad tervet reklaamikampaaniat. Kas mõni idee on jäänud piisavate oskustega inimeste puuduse tõttu tegemata? On viimane aeg M-tiimiga ühendust võtta!

info@makerab.ee